Medzisúčet: 0.00 


Žiadne produkty v košíku.

Menu

5 tipov, ako zladiť svadobnú výzdobu so svadobnými trendami na rok 2020

decorio.sk |svadba | svadobná výzdoba | kvety | trendy | svadobná sezóna 2020 |

Rozhodli ste sa mať svadbu v roku 2020? Pre mnohých je toto číslo magické a má dodať významnému okamihu akým je svadba,  punc  výnimočnosti.  Ak túžite po tom, aby Váš  veľký deň bol  dokonalý, inšpirujte sa mojimi tipmi na svadobnú výzdobu, ktorá bude spĺňať trendy pre svadobnú sezónu  2020.

  1. Svadobná kvetinová výzdoba

Neviem si predstaviť svadbu bez kvetov.  Podľa môjho názoru, kvety sú neodmysliteľnou súčasťou svadby. Hitom svadobnej sezóny pre rok 2020 sú kvetinové výzdoby v štýle greenery.  Bohatá svieža zeleň, jemne doplnená kvetmi pastelovej či bielej farby.  Takáto kvetinová výzdoba vyjadruje čistotu, naturálnosť a nežnosť. Popritom však stále bude mať nádych elegancie a prirodzenosti zároveň.

  1. Svadobná kytica nevesty

Viete, čo je určujúcim prvkom pri výbere kvetov na svadobnú kvetinovú výzdobu? Je to svadobná kytica nevesty. Svadobná kytica by mala zohľadňovať postavu a typológiu nevesty, farbu a strih svadobných šiat.  A v neposlednom rade by mala byť naaranžovaná zo sezónnych kvetov. Hoci  dnes je možné objednať si aj v januári svadobnú kyticu napríklad z pivónií, nebudú tak krásne rozvinuté a navyše ich cena bude premrštená. Trendy sú svadobné kytice z drobných kvietkov, pripomínajúce lúčnu kyticu  alebo rozvoľnené „boho“ kytice.

  1. Svadobné šaty

Samozrejme, že každá nevesta si vyberie šaty, ktoré  jej pristanú a cíti sa v nich krásna. Minimalizmus sa však  stal súčasťou tvorby módnych návrhárov. Dôraz je kladený na jemné čisté línie. Tohtoročným hitom sú svadobné šaty s vlečkou,  v ktorých  vynikne nežná  krása mladej ženy.  A priznajme si, na svadobných fotkách nevesta v takýchto šatách pôsobí impozantne. Ideálnou svadobnou kyticou k takýmto svadobným šatám je malá okrúhla kytica, ktorá len pozdvihne akcent bielych šiat.

  1. Štýl, v akom sa bude svadba odohrávať

Vybrali sme vhodné kvety na svadobnú kyticu a podľa nej by sme mali ladiť aj kvetinovú výzdobu v sále. Avšak pri plánovaní musíme vopred citlivo zladiť farbu a druh kvetov so štýlom svadby a priestorom, v ktorom sa svadobná hostina bude odohrávať. Vyberajme si radšej priestory, ktoré majú dostatok svetla a farby stien sú pastelové či biele. Kvetinová výzdoba v štýle greenery sa výborne hodí aj pre svadby v štýle vintage či industriálnom štýle, ktoré sa aj v roku  2020 stále tešia veľkej obľube.

  1. Svadobné doplnky

Servítky, vázy, svietniky, obrusy, textílie, sviečky, svetielka…množstvo detailov, ktoré však dotvoria ducha celej Vašej svadby.  Svadobnú kvetinovú výzdobu vhodne dopĺňame doplnkami pre daný štýl svadby a aj svadobný priestor.  Pre svadby v štýle vintage sú vhodné doplnky s nádychom histórie a starožitnosti ako napríklad šperky či obrazové rámy. Svadby v industriálnych priestoroch patria skôr k modernejším svadbám, kde používame kombináciu kovu, betónu a aranžujeme viac zelene.

Každú svadbu či svadobnú výzdobu sa snažím tvoriť ako originál šitý na mieru osobnostiam nevesty a ženícha. Pretože tak, ako si každý z nás píše svoj životný príbeh, svadbou sa dve ľudské bytosti spájajú a začínajú písať jeden spoločný príbeh. A všetci veríme, že to bude príbeh so šťastným koncom.

Autor: Monika Plevová Szaniewska

Zdroj niektorých informácií: Google


Súvisiace témy k článku:

Prihlásiť sa na odber newslettra

Kontakty

Telefón

0903 847 880

k

E-mail

info@decorio.sk

Dôležité odkazy

Potrebujete pomôcť?