Medzisúčet: 0.00 


Žiadne produkty v košíku.

Menu

Decorio.sk – ako sa sen stal skutočnosťou….

Rada by som Vám predstavila seba i svoj ateliér Decorio.sk….
Pamätám si, že už ako malé dieťa som na každej prechádzke trhala poľné kvety. Vždy som pri tom myslela na mamu alebo na starkú, ktoré sa isto potešia z kytičky. Ako som rástla, pridala sa ku kvetom láska k vážnej hudbe, začala som maľovať obrazy a písať romantické príbehy. Myslím, že to nebolo nič nezvyčajné pre mladé dievča. Život ma po štúdiu na gymnáziu a univerzitách zavial na rôzne pracovné pozície, ktoré však s krásnom nemali veľa spoločného. Vtedy som si uvedomila, že si potrebujem vo svojom živote vybudovať istú harmóniu, aby som bola šťastná. Že musím vyplniť to prázdno, ktoré vzniklo prežívaním vypätých situácií.
A tak som sa rozhodla, že začnem tvoriť pekné okamihy nielen vo svojom živote, ale aj v živote druhých ľudí. Toto zároveň naplnilo aj moju potrebu robiť niekoho iného šťastným. Názov vznikol v roku 2012, až neskôr som vytvorila logo pre Decorio.sk – Kvetinový a event ateliér so sídlom v Rajeckých Tepliciach. Zo začiatku som robila len svadobné výzdoby, postupne som začala z umelého materiálu aranžovať vence a rôzne dekorácie. Práca so živými kvietkami ma vždy fascinovala, no necítila som sa pri aranžovaní kytíc sebaisto. Potrebovala som si osvojiť správnu techniku a preto som v roku 2019 absolvovala sériu akreditovaných kurzov vo Floristickej škole Mgr. Renáty Steinovej, ktorá získala v Londýne titul Master florist. V tom istom roku som absolvovala tréningový deň s kvetinovým guru na Slovensku pánom Mirom Očenášom, Master florist. Tieto kurzy boli významnou métou v mojom živote a určili moje ďalšie smerovanie.
V súčasnosti v Decorio.sk tvorím kytice na rôzne príležitosti, vence, bytové dekorácie, kvetinové aranžmány, flowerboxy, darčekové koše, kompletný svadobný kvetinový servis, svadobné výzdoby sály, kostola, obradnej siene a svadobného auta, a ako jediná v okolí aj tematické výzdoby pre firemné podujatia.
Priznám sa, že každý deň je pre mňa školou pokory a trpezlivosti. Som človek, ktorý chce mať veci pod kontrolou a chce mať všetko urobené hneď. Každodenné aranžovanie vycibruje moju prax a vkus, učím sa na vlastných chybách. Stanovujem si vždy nové ciele, nechcem stagnovať. Chcem mať otvorené oči a srdce, vnímať krásu prírody okolo nás, krásu priateľstva a krásu každého človeka. Preto aj každú kyticu či výzdobu tvorím ako originál, šitý na mieru jedinečnosti klienta. Vážim si dôveru každého zákazníka a ďakujem za ňu.
Monika Plevová Szaniewska
https://www.facebook.com/decoriomonika/

Súvisiace témy k článku:

Prihlásiť sa na odber newslettra

Kontakty

Telefón

0903 847 880

k

E-mail

info@decorio.sk

Dôležité odkazy

Potrebujete pomôcť?